ثبت‌نام در نوداک

ثبت نام برگزیدگان داوری اولیه نوداک
(30 ایده برتر)


شرکت کننده محترم

با آرزوی موفقیت برای شما در ادامه رویداد نوآوری های دارویی کشور – نوداک ، لطفا جهت ثبت نام به نکات زیر توجه بفرمایید :

 

۱- تکمیل ثبت نام :

در ادامه با کلیک بر روی لینک صفحه پرداخت نسبت به تکمیل مشخصات و پرداخت هزینه شرکت در رویداد، نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. هزینه شرکت در نوداک مبلغ ۹۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است که این هزینه شامل سه روز پذیرایی ناهار و میان وعده کامل از صبح تا شب، استفاده از کارگاه ها و دوره های آموزشی نوداک و استفاده از خدمات منتورینگ می باشد.

لازم به ذکر است اگر بعد از ارائه اولیه (120 ثانیه ای) و داوری در روز 19 بهمن ماه، ایده شما در بین ۱۰ ایده برتر قرار نگرفت و تمایل به حضور در سایر تیم ها (بعنوان اعضای تیم) یا شرکت در کارگاه های آموزشی را نداشته باشید، این هزینه به شما عودت داده خواهد شد.

مهلت تکمیل ثبت نام از پنج شنبه ۱۰ بهمن ساعت ۱۰ تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۲ بهمن ماه می باشد.
درصورت عدم تکمیل ثبت نام، بلافاصله از لیست ذخیره جایگزین انتخاب خواهد شد.

درصورتی که قصد انصراف دارید، میتوانید از طریق لینک زیر تا روز پنج شنبه، ۱۰ بهمن ماه اعلام بفرمایید.

ادمین نوداک

۲- اسکان

برای استفاده از اسکان در نظر گرفته شده جهت شرکت کنندگان محترم خارج از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، میتوانید از طریق لینک زیر اقدام بفرمایید.

اطلاع رسانی اسکان نوداک

۳- روند برگزاری

۳۰ ایده برتر در روز شنبه ۱۹ بهمن ماه به ارائه ۱۲۰ ثانیه ای مقابل داوران منتخب می پردازند که این ارائه ها بدون نمایش اسلاید و‌ محتوا انجام خواهد شد. همچنین در طی روزهای آینده فایل آموزشی جهت راهنمایی در این ارائه  در رسانه های ما به شما ارائه خواهد شد. برنامه برگزاری و ترتیب ارائه ها از طریق کانال نوداک اطلاع رسانی می شود.

پس از اتمام داوری، ۱۰ ایده برگزیده جهت تیم سازی وارد رقابت نهایی سه روزه نوداک می شوند. هر تیم میتواند متشکل از ۳ تا ۱۰ نفر باشد.
ثبت نام اعضای تیم بعد از اعلام داوری ها انجام خواهد شد. برای تمامی اعضا تیم نیز خدمات نوداک (سه روز پذیرایی نهار و میان وعده ، استفاده از کارگاه ها و برنامه های آموزشی نوداک , خدمات منتورینگ) با پرداخت هزینه مشابه در نظر گرفته شده است.